Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες καλησπέρα. Μετά από την απογευματινή απόφαση του Συντονιστικού Οργάνου Πολιτικής Προστασίας και του Δήμου Κιλελέρ αποφασίστηκε πως λόγω επικείμενης κακοκαιρίας τα σχολεία δεν θα ανοίξουν την Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη( 25, 26, 27-9-2023). Επομένως δεν θα γίνει ο προγραμματισμένος Αγιασμός και αύριο θα ενημερωθείτε με νέο μέιλ για την τηλεκπαίδευση που θα γίνει την Τρίτη και την Τετάρτη ΑΝΑΒΟΛΗ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ(25,26,27-9-2023)

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ